اطلاعات تماس

تهران ، خیابان آزادی ، روبروی دانشکده دامپزشکی ، بازار کاوه ، بلوکB، ط 1 ، واحد 66 تلفن: 66420274 21 98+ دورنگار: 66427066 21 98+ وب: www.avadarman.com

AVA DARMAN
واردکننده و توزیع کننده مواد و تجهیزات دندانپزشکی

درباره ما

about

به آوا درمان آریا خوش آمدید

شرکت آوا درمان آریا در سال 1380 با زمینه واردات و توزیع کالاهای دندانپزشکی نوین از برندهای معروف اروپائی و امریکایی تاسیس گردید. هدف این شرکت از بدو تاسیس تامین و عرضه بهترین کالاهای دندانپزشکی به بازار ایران بوده و در زمینه ارزیابی کیفی واردات کالا آموزش مهارت های نوین, خدمات پس از فروش شیوه های نوین بازاریابی کوشابوده و رویکردی علمی را در نظر داشته است تا بتواند هر روز بیش از پیش به سرلوحه فعالیت های آن و شعار اصلی شرکت «بهترین در کیفیت, برترین در خدمات» نزدیک شود.

چرا آوا درمان را انتخاب کنیم ؟

hone-slider3-img2.png

این شرکت مفتخر است که مورد اطمینان صدها دندانپزشک سراسر کشور واقع شده است و بر مبنای شعار آن, می کوشد خود را خدمتگذاری هر چند کوچک در خدمت جامعه بزرگ دندانپزشکان این مرز و بوم بداند. هدف ماعرضه به روزترين وباكيفيت ترين کالاهای دندانپزشکی با قیمت مناسب در شرایط حاضر که کشور عزیزمان مورد تحریم های همه جانبه قرار دارد می باشد.سابقه تجارت ديبا پاسارگاد موید پایبندی ما به شعار اصلی مان بوده است و استقبال دندانپزشکان از حضور این شرکت در نمایشگاه های گوناگون دندانپزشکی در طول سالیان گواه آن می باشد. ما در مجموعه تجارت ديبا پاسارگاد مفتخریم که بالاترین سرمایه خود را اعتماد دندانپزشکان بدانیم. امیدواریم وب سایت مذکور بتواند گامی دیگر باشد در جهت جلب اعتماد هر چه بیشتر شما دوستان گرامی وکمکی باشد برای ایجاد تفاهم هر چه بیشتر علمی میان دندانپزشکان و شرکت آوا درمان.

همکار و شریک ما

dibadent

معرفی برخی از کمپانی های فعال با آوا درمان

AVA DARMAN ARYA