AVA DARMAN ARYA

شرکت آوا درمان آریا در سال 1380 با زمینه واردات و توزیع کالاهای دندانپزشکی نوین از برندهای معروف اروپائی و امریکایی تاسیس گردید. هدف این شرکت از بدو تاسیس تامین و عرضه بهترین کالاهای دندانپزشکی به بازار ایران بوده و در زمینه ارزیابی کیفی واردات کالا آموزش مهارت های نوین, خدمات پس از فروش شیوه های نوین بازاریابی کوشابوده و رویکردی علمی را در نظر داشته است تا بتواند هر روز بیش از پیش به سرلوحه فعالیت های آن و شعار اصلی شرکت «بهترین در کیفیت, برترین در خدمات» نزدیک شود.

چرا آوا درمان را انتخاب کنیم ؟

این شرکت مفتخر است که مورد اطمینان صدها دندانپزشک سراسر کشور واقع شده است و بر مبنای شعار آن, می کوشد خود را خدمتگذاری هر چند کوچک در خدمت جامعه بزرگ دندانپزشکان این مرز و بوم بداند.

هدف ماعرضه به روزترين وباكيفيت ترين کالاهای دندانپزشکی با قیمت مناسب در شرایط حاضر که کشور عزیزمان مورد تحریم های همه جانبه قرار دارد می باشد.

سابقه تجارت ديبا پاسارگاد موید پایبندی ما به شعار اصلی مان بوده است و استقبال دندانپزشکان از حضور این شرکت در نمایشگاه های گوناگون دندانپزشکی در طول سالیان گواه آن می باشد.

ما در مجموعه آوا درمان آریا مفتخریم که بالاترین سرمایه خود را اعتماد دندانپزشکان بدانیم.

امیدواریم وب سایت مذکور بتواند گامی دیگر باشد در جهت جلب اعتماد هر چه بیشتر شما دوستان گرامی وکمکی باشد برای ایجاد تفاهم هر چه بیشتر علمی میان دندانپزشکان و شرکت آوا درمان.

JOIN NOW

شما نیز به ما ملحق شوید